Naujienos
2016-12-14

Šiemet net 8 vairuotojai buvo apdovanoti už 10 metų darbą Transimeksoje

Nuo to laiko, kai Transimeksa  pradėjo savo  veiklą 1994 m. – įmonėje įvyko daug permainų: įmonė išaugo į vieną didžiausių transporto kompanijų Lietuvoje, turi daugiau nei 500 darbuotojų visoje Transimeksos grupėje, įsteigė 9 ofisus Europoje ir NVS šalyse, yra sertifikuota pasaulyje pripažintais aukščiausiais kokybės standartais, o klientų rate garsiausios pasaulinės kompanijos.

Žinoma, kaip ir kiekvienoje įmonėje būta ir darbuotojų permainų, tačiau kasmet galime pasididžiuoti 10 metų darbo sukaktimis, per kurias sveikiname mūsų darbuotojus. Šiais metais turime net 8 vairuotojus, kurie Transimeksoje dirba jau 10 metų: Nilvidas Mužas, Jaunius Jabkevičius, Engenij Shiardziuk, Genadij Dailidko, Mecislau Dabžinski, Uzladimir Strashkevich, Aliaksandr Khadarovich ir Vitali Filon. Nuoširdžiai sveikiname savo darbuotojus, linkime sėkmės darbuose ir darnos asmeniniame gyvenime.

2017 metais laukiame ypatingų sukaktuvių: Transimeksa pavasarį švęs 23 metų gimtadienį ir beveik tuo pačiu metu sveikinsime dar 2 darbuotojus su labai garbinga 20 metų darbo Transimeksoje sukaktimi.

Keletas sukaktuvininkų:

Nilvidas Mužas Jaunius Jabkevičius Evgenij Shiardziuk

 

Šiemet net 8 vairuotojai buvo apdovanoti už 10 metų darbą Transimeksoje