Naujienos
2018-04-20

Transimeksa atidaro du naujus logistikos sandėlius Vilniuje

Vilniuje, Žemuosiuose Paneriuose, greta Savanorių prospekto įsikūrusi transporto kompanija UAB „Transimeksa”, atidaro dar du naujus logistikos sandėlius, kurių bendras plotas su administracinėmis patalpomis bus 13 000 m². Šiandien, kartu su visomis valdomomis sandėliavimo patalpomis, bendras sandėliavimo ir administracinių patalpų plotas „Transimeksa" logistikos centre sieks 46 250 m².

Projektuojant naujus pastatus didelis dėmesys buvo skiriamas energijos taupymui ir aplinkosaugai. Planuojama įrengti modernią šildymo sistemą, energiją taupantį LED apšvietimą net tik didelėse sandėliavimo erdvėse, bet ir visuose administracinėse patalpose. Pasirinktas aplinkosauginis energiją taupantis šilto vandens paruošimas naudojant saulės kolektorius.

Naujai statomi A klasės ir A energetinio efektyvumo sandėliai su 1000 m² biuro patalpomis turės ir geležinkelio privažiavimo atšaką. Pastatai bus pritaikyti šoninei krovai ir krovai nuo platformos tiesiogiai iš/į traukinio vagonų. Todėl, nuo šiol Transimeksa savo klientams galės pasiūlyti ir multimodalinius pervežimus, kai krovinys bus vežamas panaudojant kelias transportavimo rūšis: geležinkelį, lėktuvus, kelių ir jūros transportą. Geležinkelio vagonų privažiavimo ir iškrovimo galimybė suteiks galimybę klientui pateikti visą paslaugų spektrą: pargabenti krovinį traukiniu tolimais atstumais, tiesiogiai iškrauti ir sandėliuoti krovinį nuosavame terminale, sutvarkyti visus su muitu susijusius dokumentus ir Transimeksos vilkikais, kurių 2018 metų gale bus jau 550, pristatyti iki kliento nurodytos vietos. Esant poreikiui – prekės gali būti atrenkamos ir surūšiuojamos, paliekant dalį sandėliuoti toliau, o dalį pristatyti į kliento nurodytą vietą visose Europos ir NVS šalyse.

Atliekant multimodalinius pervežimus, krovinio gabenimui parenkamas tinkamiausias krovinio transportavimo būdas, leidžiantis ne tik greičiau pristatyti krovinį, bet ir sumažinti kliento išlaidas transportavimui.

Projektą planuojama pilnai užbaigti iki 2018 m. gruodžio. Bendra investicijų suma į šį projektą siekia apie 7,5 mln. Eur. Projektą vykdo UAB „Sausupio projektai”.

Transimeksa atidaro du naujus logistikos sandėlius Vilniuje