Naujienos
2019-11-07

Transimeksa atidaro naują filialą Hamburge, Vokietijoje

Nuo 2019 metų lapkričio 1 dienos Vokietijos mieste Hamburge pradėjo veikti naujas Transimeksa filialas – „Transimeksa Intermodal GmbH“. Šis filialas padės įmonei plėsti savo veiklą užsienyje ir stiprinti savo paslaugų paketą Europos klientams.

„Transimeksa Intermodal GmbH“ dirba šiose srityse:
· Konsoliduotų krovinių pristatymai į Sankt Peterburgą, Rusiją;
· FCL / FTL pristatymai į Rusiją kelto maršrutu Lübeck - Sankt Peterburgas, kuris jungia Vakarų Europą su Rusija;
· FCL / FTL pristatymai į Rusiją keliais;
· Muitinės tarpininkavimas ir pridėtinės vertės paslaugos užjūrio FCL / LCL kroviniams;
· Sandėliavimo paslaugos;
· Pristatymai Europoje (FCL / FTL ir LCL / LTL);
· Pristatymas geležinkeliu iš Kinijos į Europą;
· Konteinerių gabenimas Europoje ir NVS šalyse;

„Transimeksa Intermodal GmbH“ priklauso penkiasdešimt puspriekabių, kurios bus naudojamos logistikai keltais ir Europoje.

Transimeksa planuoja plėsti verslą Vokietijoje, Baltijos šalyse, stiprinti pervežimus iš Kinijos. „Transimeksa Intermodal GmbH“  taip pat turi ilgametės partnerystės ryšius su viena pagrindinių Kinijos geležinkelio operatorių.

Turėdami ilgametės patirties šioje logistikos srityje galime rasti sprendimus bet kokiems pervežimams”, – teigia „Transimeksa Intermodal GmbH“ generalinis direktorius Helmut Vollmers. Jo patirtis tarptautinės logistikos srityje bus labai naudinga plėtojant Transimeksa veiklą įvairiarūšio transporto sektoriuose.

Vokietija yra svarbi Transimeksos plėtrai, o filialas Hamburge stiprins mūsų pozicijas šioje šalyje.” –  teigia valdybos pirmininkas Darius Vyšniauskas.

2018 m. Transimeksa atidarė savo pirmąjį filialą Vokietijoje, „Transimeksa Deuchland GmbH“, įsikūrusį Roetlingen mieste. Tai padėjo dar geriau įsitvirtinti Vokietijos ir ES transporto sektoriuje.

Transimeksa atidaro naują filialą Hamburge, Vokietijoje