Apie mus

Apie mus

UAB „Transimeksa" - viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių, savo veiklą pradėjusi nuo krovinių ekspedijavimo paslaugų. Šiandien įmonė glaudžiai bendradarbiaudama su kitomis grupės bendrovėmis gali pasiūlyti visas logistikos paslaugas: krovinių gabenimą nuosavu ir partnerių transportu (įskaitant jūrų ir oro transportavimą), muitinės tarpininkavimą bei sandėliavimą nuosavame krovinių terminale. UAB "Transimeksa" kolektyvas visuomet pasiruošęs suteikti visą Jus dominančią informaciją bei padėti surasti novatyvius ir abipusiai naudingus sprendimus bei garantuoti greitą ir patikimą paslaugų tiekimą.

Skaičiai:

 400 vilkikų parkas su 460 puspriekabių

22 500 m² ploto "A" klasės muitinės, akcizinis ir komercinis sandėlis

9 filialai Europoje ir NVS šalyse

 755 profesionalūs darbuotojai

23 metai patirties logistikoje

Istorija

Pirmoji įmonė iš įmonių grupės TRANSIMEKSA - UAB „Transimeksa" buvo įkurta 1994 m. Šiauliuose ir savo veiklą pradėjo nuo krovinių ekspedijavimo paslaugų teikimo.

Nuo 1995 m. įmonė pradėjo investuoti į nuosavą transporto priemonių parką, o nuo 1998 m. - gabenti krovinius jūra.

Siekdama išplėsti paslaugų ratą ir patenkinti visus mūsų klientų poreikius - nuo 2000 m. įmonė pradėjo plėstis geografiškai, įkūrė antrines įmones Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

Nuo 2002 m. pradėjo veikti importo-eksporto terminalas; 2015 m. pastatytas naujas sandėlis. Šiuo metu bendras sandėlių plotas - 22 500 m², kuriame vykdomas muitinės, akcizinis ir komercinis sandėliavimas.

Šiuo metu įmonių grupė TRANSIMEKSA - tai 9 Lietuvos ir užsienio įmonės.

Visos šios įmonės buvo įkurtos ir susijungė, kad galėtų patenkinti visus klientų lūkesčius tik pačiais geriausiais logistikos sprendimais, paremtais novatoriškumu, saugumu ir kokybe.

Pagrindinis biuras, Vilnius

 

 • Patirtis
  Daugiau nei 20 metų mes teikiame kokybiškas
  logistikos paslaugas
 • 750
  Daugiau nei 750 profesionalių
  darbuotojų šiuo metu pas mus dirba
 • 9
  Tiek filialų turime
  Europoje ir NVS
  šalyse
 • 22.500 m²
  Tokio dydžio mūsų "A"
  klasės muitinis, akcizinis ir
  komercinis sandėlis
 • 400
  Toks skaičius vilkikų ir
  460 puspriekabių sudaro
  mūsų nuosavą parką

Sertifikatai