Naujienos
2015-11-17

Lietuva - Anglija ir kiti nauji siuntinių ir dalinių krovinių maršrutai

Nuolatos galvodami apie savo klientus, ieškome būdų, kaip pristatyti krovinius greitai, pigiai ir laiku. Todėl siūlome daugiau siuntinių ir dalinių (smulkių) krovinių maršrutų po Europą ir NVS šalis: siuntiniai į Angliją ir atgal; daliniai kroviniai į/iš Italijos, Prancūzijos, Belgijos, Vokietijos, Nyderlandų, Rygos, Talino, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos.

Iš Europos šalių krovinių pervežimas vyksta iki Vilniaus (Transimeksos terminalo) iš čia kroviniai pervežami po visą Lietuvą.

• Siuntų ir krovinių pristatymai į Vilnių, Kauną pirmadieniais iš Italijos, Nyderlandų, Vokietijos, Belgijos. 3 tranzito dienos.

• Siuntų ir krovinių pristatymai į Rygą ir Taliną pirmadieniais iš Vokietijos. 3 tranzito dienos.

• Siuntų ir krovinių pristatymai į Vilnių, Kauną antradieniais iš Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos. 4 tranzito dienos.

• Siuntų ir krovinių pristatymai į Vilnių, Kauną penktadieniais iš Italijos, Nyderlandų, Vokietijos, Belgijos. 3 tranzito dienos.

• Siuntų ir krovinių pristatymai į NVS šalis iš Italijos, Nyderlandų, Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos. Tranzito laikas nuo 7 dienų.

 

Lietuva - Anglija ir kiti nauji siuntinių ir dalinių krovinių maršrutai