Naujienos
2015-08-27

Logistikos įmonės „Transimeksa“ vardu siekia pasinaudoti nesąžiningi verslininkai

„Transimeksa" – viena didžiausių logistikos įmonių Lietuvoje, teikianti visas krovinių gabenimo sausumos, jūrų ir oro keliais, muitinės tarpininkavimo bei sandėliavimo paslaugas. Per dvidešimt veiklos metų „Transimeksos“ įmonių grupės veiklos geografija išsiplėtė Europoje ir Nepriklausomų valstybių sandraugos šalyse. Skaidrus ir etiškas elgesys yra mūsų veiklos pagrindas.

Pastaruoju metu įmonė, pasivadinusi klaidinančiai panašiu į „Transimeksos“ pavadinimu ir naudojanti  panašų prekės ženklą, siūlo savo paslaugas apsimesdami esą „Transimeksos“ įmonių grupės dalis. Nedelsdami kreipėmės į atsakingas institucijas, kad klaidinančio pavadinimo ir prekės ženklo registracija ir naudojimas būtų kuo greičiau sustabdyti.

Svarbiausios vertybės, kuriomis grindžiama mūsų kasdienė veikla - atsakomybė, lankstumas ir operatyvumas, nuolatinis tobulėjimas, dėmesys žmonėms ir aplinkai. Teikiame mūsų klientams aukščiausios kokybės logistikos paslaugas ir vertiname jų pasitikėjimą. Ir toliau dirbsime profesionaliai ir atsakingai, kad geriausiai pasirūpintume mūsų klientų poreikiais ir pateisintume jų lūkesčius. Imamės visų teisinių priemonių, kad nesąžininga konkurentų veikla būtų kuo greičiau sustabdyta.

Logistikos įmonės „Transimeksa“ vardu siekia pasinaudoti nesąžiningi verslininkai